Srdíčkový lak

3. října 2012 v 14:55 | ač |  Příběhy
Po čtyřech letech jsem si konečně vyrazila na dovolenou. S kamarádkou. Do úžasného čtyřhvězdičkového hotelu na řecký ostrov Rhodos. All inclusive. Dámská jízda. Realita předčila veškerá má očekávání. Jídlo a pití, kam se člověk vrtnul. Příjemná nevtíravá obsluha. Sluníčko a teplé moře jako na objednávku, u bazénu téměř prázdno. Klid a pohoda. Jedinou naší starostí bylo, abychom se nespálily a abychom měly dostatečný přísun tekutin.

Po večeři jsme se šly podívat do místního obchůdku, kde jsme hodlaly nakoupit dárky pro naše blízké. Prohlížely jsme si pohledy, magnetky, suvenýry, řecké sladkosti, koření, ořechy v medu a spoustu dalšího zboží. A najednou!
"Ten je, co?"
"Tyyy jo, tak ten musíme mít, co?"
"To teda jo. A hned se s ním nalakujeme."Naše nadšení patřilo bezbarvému laku na nehty, ve kterém plavala malá lesklá červená srdíčka. Normálně bych si nic takového nekoupila, ale mám přece dovolenou, tak si můžu trochu zablbnout. Už jsem se nemohla dočkat, až si srdíčky ozdobím nehty na rukou i na nohou - k opálené pokožce to určitě bude vypadat pěkně. Káča na tom byla stejně.

A tak jsme si sedly na terasu našeho pokoje, obklopily se lakem, odlakovačem a vatovými tampony, které jsme si pro jistotu také koupily. A dobře jsme udělaly. Obsah byl opravdu bezbarvý, ale nebyl to lak, nýbrž podivná gelová struktura, která nebyla ani tekutinou. Na nehet jsme štětečkem doslova naplácaly jednu vrstvu a téměř násilím do ní prsty umístily pár srdíček. Protože ale nešlo o lak, místo hladké vrstvy jsme měly na nehtech hrbolaté cosi, co ani neschlo. Pochopily jsme, že kvalita asi nebude předností tohoto výrobku, a tak jsme otevřely odlakovač a začaly srdíčkovou nádheru odstraňovat. Jenomže ani odlakovač nebyl tím, na co jsme byly zvyklé. Jakýsi podivný olej v kombinaci s tenkými vatovými tampony vytvořily na našich nehtech zvláštní útvary, které nešly dolů. Nehodlaly se vzdát snadno, ale nakonec jsme je přemohly.

Lak, odlakovač i tampony letěly obratem do koše. Vidina červených srdíček skončila. Jen by mě zajímalo, jestli existuje někdo, kdo si je dokázal na nehty opravdu nalakovat. My to evidentně nebyly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama