O vynalézavosti

16. června 2012 v 12:27 | ač |  Legrácky
Fascinuje mě vynalézavost mužů, kteří usilují o to, dostat od objektu své touhy to, na co se těší snad každý z nich. Tedy sex. Nic proti tomu, ale někdy se netrefí do té správné chvíle. Pak nastupuje na scénu improvizace jejich protějšků, často kombinovaná se znalostí terénu a místních podmínek. Občas se prostě ženy uchýlí k malé lsti.
Jedna moje známá má například celý seznam nepříjemných témat. Jen malá zmínka o některém z nich dokáže odradit i toho největšího loudila. "Drahoušku, všimls sis, že už měsíc protéká voda na záchodě?" zeptá se nevinně manžela, protože ví, že těžce snáší podobné připomínky. V případě potřeby zvolí těžší kalibr: "Volala mi dneska maminka, že prý přijede na návštěvu. To je fajn, stejně jsme na víkend nic zvláštního neplánovali, viď?" Nikdy nevolí stejné téma často po sobě, aby to nevypadalo, že to snad dělá schválně. Říká, že dobře mířené věty spustí běžnou malou hádku, po které manžela přejde chuť a ona má klid.
Jinou moji známou zase partner jako součást milostné předehry honí v kuchyni kolem stolu. Několikrát už zakopla, upadla a ošklivě si pochroumala kotník - samozřejmě ne doopravdy. Partner to okamžitě pochopil jako pobídku k tomu, aby bolavé místo pofoukal. Představoval si, že od pofoukání nebude daleko k jiné činnosti.
"Jak můžeš myslet na sex, když mně tady otéká kotník a nemohu na něj ani došlápnout? To se mi snad jenom zdá!"
"Ale vleže by tě možná tolik nebolel," říká její partner.
"No to si můžeš myslet jenom ty, protože jsi úplně mimo. Jako obvykle."
A hádka je na světě. Ale jen jeden z ní odchází jako vítěz. V zájmu objektivity se mi známá přiznala, že někdy je to úplně jedno, kotník nekotník, hádka nehádka, prostě není úniku.
Nerada bych, aby to vypadalo, že snad mám něco proti mužům nebo živočišné výměně názorů. To ani v nejmenším. Jen mě strašně bolí hlava a zítra přijede na návštěvu teta, tak se musím pustit do úklidu. A je jasné, že nebude čas ani nálada na nic jiného. Nebo že by ne? Tedy vlastně ano?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama